Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dárek pro 4.A Speciální ZŠ

Jednou o výtvarné výchově jsme udělali dárek dětem ze 4.A v Bažantnici. Byla to krásná a dlouhá housenka, na kterou jsme každý z naší třídy udělal jednu část těla a na tu napsal svoji přezdívku nebo jméno. Vyšli jsme ze školy - asi tak uprostřed vyučování  a i když to byla dlouhá doba, než jsme tam došli, tak jsme si to hezky užili. Paní učitelka měla u sebe foťák a tak nás cestou několikrát vyfotila. Vzhledem k tomu, že jsme si povídali o třídění odpadu a na cestě bylo několik kontejnerů s papírem, s plasty, sklem bílím a zeleným, tak jsme se u nich také  vyfotili. Když jsme šli zpátky do školy, tak jsme se stavili v cukrárně u Nováků a mohli jsme si vybrat nějaké malé sladkosti třeba věneček nebo kremroli, indiánka a dalších moc dobrých sladkostí, které tam měli. Pak jsme se vrátili do školy a prožili zbytek  školního dne.  

Michal Brzák

img_4369.jpgimg_4370.jpgimg_4371.jpgimg_4372.jpgimg_4373.jpgimg_4374.jpgimg_4375.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

DÍKY

(KVĚTA, 19. 11. 2010 22:54)

AHOJ PRIMA PARTIČKO,
MOC DĚKUJEME ZA VAŠI MILOU NÁVŠTĚVU A HLAVNĚ ZA DÁREK, KTERÝ BYL NÁÁÁDHERNÝ.
MÁME VELKOU RADOST, ŽE MÁME NOVÉ KAMARÁDY.
NA NAŠEM TŘÍDNÍM BLOGU ( PŘIPÍŠI ODKAZ ) SI MŮŽETE PROHLÍŽET FOTKY A NAHLÉDNOUT DO PRÁCE NAŠÍ TŘÍDY.
VAŠI BAŽANTÍCI!


http://bazantici.blogspot.com/

Děkuji

(Jan.Doskočil., 22. 11. 2010 8:06)

Moc vám děkuji za celou 3.A.